Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
14 marca 2017

1.Zakup, dostawa i montaż mebli biurowych w związku z realizacją projektu Urząd otwarty na rozwój i współpracę z przedsiębiorcami, realizowanego w ramach Priorytetu II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty: treść dokumentu w formacie .pdf 

2. Zakup oraz dostawa zestawów komputerowych (stacja robocza + monitor + myszka + klawiatura) wraz z systemem operacyjnym oraz pakietem aplikacji biurowych w związku z realizacją projektu Urząd otwarty na rozwój i współpracę z przedsiębiorcami, realizowanego w ramach Priorytetu II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty: treść dokumentu w formacie .pdf 

3. Zakup, dostawa, wdrożenie oraz serwis specjalistycznych systemów komputerowych w związku z realizacją projektu Urząd otwarty na rozwój i współpracę z przedsiębiorcami, realizowanego w ramach Priorytetu II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty: treść dokumentu w formacie .pdf .

4. Zakup oraz dostawa specjalistycznej drukarki do drukowania kopert oraz programu do zarządzania wysyłką w związku z realizacją projektu Urząd otwarty na rozwój i współpracę z przedsiębiorcami, realizowanego w ramach Priorytetu II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty: treść dokumentu w formacie .pdf .

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy i Miasta w Stawiszynie
Data utworzenia:2017-03-14
Data publikacji:2017-03-14
Osoba sporządzająca dokument:Dariusz Długołęcki
Osoba wprowadzająca dokument:admin
Liczba odwiedzin:1975