Burmistrz Stawiszyna informuje o przedłużeniu terminu składania dokumentów w konkursie na stanowisko ds. budownictwa, inwestycji, rozwoju i planowania przestrzennego w Urzędzie Gminy i Miasta w Stawiszynie.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 marca 2020
Burmistrz Stawiszyna informuje, ze w związku z wprowadzeniem stanu epidemii na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej przedłużeniu ulega termin składania dokumentów w konkursie na stanowisko pracy w Urzędzie Gminy i Miasta w Stawiszynie ds. budownictwa, inwestycji, rozwoju i planowania przestrzennego.
Wymagane dokumenty aplikacyjne (oferty) należy składać na adres: Urząd Gminy i Miasta Stawiszyn ul. Szosa Pleszewska 3, 62-820 Stawiszyn w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym z dopiskiem: „Nabór na stanowisko ds. budownictwa, inwestycji, rozwoju i planowania przestrzennego w Urzędzie Gminy i Miasta w Stawiszynie"   w  terminie do dnia 14.04.2020 r.
Jednocześnie informuję, że osoby zaproszone do drugiego etapu – rozmowy kwalifikacyjnej zobowiązane będą do zachowania środków ostrożności związanych ze stanem epidemii (mogą zostać poproszone o stosowanie środków ochrony indywidualnej : masek, rękawiczek, środków dezynfekujących).

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy i Miasta w Stawiszynie
Data utworzenia:2020-03-30
Data publikacji:2020-03-30
Osoba sporządzająca dokument:Agnieszka Morawska
Osoba wprowadzająca dokument:admin
Liczba odwiedzin:1819